HAKKIMIZDA

KAMP GEZEGENİ'NDEN MERHABA

Kamp Gezegeni, çocuklarımız ve gençlerimizin tatil dönemlerinde yorgunluklarını atmaları, tatillerini en iyi şekilde ve verimli geçirmeleri, öğrenmeleri ve eğlenmelerini amaçlayan yaz ve kış kamplarında, okul dışı eğitim alanında hizmet vermektedir. 

 

Kamplarımızın amacı, yorucu okul eğitiminin ardından onların unutulmaz bir tatil geçirmesidir. Kamplarımız, takım çalışmaları ve bireysel becerileri meydana çıkaran eğitimsel ve gelişimsel boşlukları kapatabilecek programlardır. Paylaşmayı ve dostluk duygusunu geliştiren, araştırmacı, özgüveni gelişmiş, sahip olduğu değerlerin kıymetini bilen ve ellerindeki kaynakları en verimli şekilde kullanabilen birer birey olmalarını sağlamaktır. 

Sizlerden aldığımız güç ve Kamp Gezegeni ekibimize duyduğumuz güvenle; çocuklarımızın ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak çeşitli kamp programları hazırladık.

 

Sayın velimiz daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.
Yaz ve kış kamplarımızda buluşmak dileğiyle.

KAYAK KAMPI

Kayak kampımız çocuklarımızın kayak yanında kendilerini başka bir çok alanda geliştirebilecekleri imkanlar sağlayan, çocuklarımıza güven ve takım ruhu aşılayan bir program doğrultusunda hazırlanmıştır.

 

Yorucu okul döneminin ardından hem spor yapıp hem kaliteli vakit geçirerek bir sonraki okul dönemine daha zinde ve mutlu başlamalarını sağlamayı amaçlamaktayız.

Profesyonel eğitmen eşliğinde, birinci sınıf malzemeler ile kayak dersi alacak çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği de bizim için en önemli önceliklerden biridir. Kamp doktorumuz, diyetisyenimiz ve güvenlik görevlilerimiz eşliğinde çocuklarımızın sağlık ve güvenliklerini sağlamak en önemli amacımızdır.

 

SPOR KAMPI

Her kampımızın spor kampını içerisinde bulundurması yanında spor kampımızda takım sporlarının daha ağırlık olduğu bir program düzenledik.

Satranç, yüzme, kayak, dalış gibi sporların yanında basketbol eğitimi ve müsabakaları, futbol eğitim ve müsabakaları, voleybol eğitim ve müsabakaları gibi takım sporlarıyla da desteklenen kamp programımız çocuklarımızın sevdikleri sporu keşfetmelerinde ve belki de hayatları boyunca kopamayacakları bir spor kültürü edinmelerinde çocuklarımıza yardımda bulunacaktır.

 

YAZ KAMPI

Yaz kampı kaçınılmaz sosyal faydalar sağlar, Yaz Kampı  programlarımız, zengin aktivitelerle donatılmıştır. 

Kamp programlarımız; güvenlik, eğitim ve eğlence çatısı altında oluşmaktadır. Yaz kampı, toplum içerisinde, sevgi-saygı bağlarıyla belirli kurallar ve kamp programına uyum çerçevesinde işler. Her aktivitenin ayrı sorumlu öğretmenleri, antrenörleri, grup liderleri, doktor, güvenlik görevlileri ve idarecilerden oluşan geniş bir kadro her 3 öğrenciye 1 görevli düşecek şekilde görev yapar. 

DOĞAYA DÖNÜŞ KAMPI

Çocuklarımızın doğa ile iç içe olacakları ve doğal koşullarda yer yön tayininden çadır kurma, ateş yakma gibi tüm kampçılık ve aynı zamanda doğada hayatta kalabilmelerini sağlayacak bilgileri edinecekleri özel bir kamp olacaktır. Her kampta olduğu gibi bu kampımızda da çocuklarımızın sağlık ve güvenliği en zaruri önceliğimizdir. 

Doğa ile iç içe olacakları ve hem doğa ile hem de kendi aralarında tatlı ve eğitici bir rekabet güdecekleri kamp programımızla çocuklarımıza iyi bir birey olmak için öncelikle tabiat ve doğa ile dost olmaları gerektiğini göstereceğiz.