11062b_f0cd2b56e86443d68d21b6bc12fe055c_

2022 KAYAK KAMPI

Uzunca bir aradan sonra Kamp Gezegeni Kayak Kampı ile tekrar aramızda! Çocuklarımızın pandemi nedeniyle sosyal aktiviteler ve eğlencelerden daha fazla uzak kalmasına gönlümüz el vermedi. Biz de tüm önlemlerimizi alarak kayak kampımız ile dönüş yapmaya karar verdik.

Tüm Covid-19 protokollerini dikkate alarak tüm gereksinimleri karşıladığımız kampımız 24-28 Ocak tarihlerinde Kartepe Green Park Otel'de gerçekleşecektir.

afis2_ig.png

Konaklama 

Kartepe'de bulunan 5 yıldızlı otelimizden kayak pistlerine direkt geçiş mümkündür. Her şey dahil konaklama geniş ve dekoratif odalarda 4 kişi şeklinde olacaktır. The Green Park Otel bölgenin en büyük oteli olması yanı sıra manzara ve pistlere olan yakınlığı ile de öne çıkıyor.

kayak2.jpg

hizmet ve Eğitimler

Geniş eğitmen ve lider kadrosu ile kampımızda hazır olacağız. Her 4 öğrenciye 1 lider düşecek şekilde tecrübeli lider takımımız çocuklarımızı yakından takip edip ilgilenebilecekler. Öğrencilerimiz kayak ve snowboard eğitiminin yanında VR gözlükler ile sanal gerçeklik deneyimi yaşayabilecekler. Çeşitli sürpriz eğitimlerimizle tüm günlerini sıkılmadan geçirecekler. 

IMG_0144 (25).JPG

Her şey dahil konaklama ve tüm eğitim masrafları kamp ücretinin içerisinde olup yalnızca şahsi harcamalar ve ulaşım ücretleri siz değerli veli ve öğrencilerimize aittir.