DOĞAYA DÖNÜŞ

 Doğaya Dönüş Kampı 22 Haziran - 28 Haziran  9 - 17 yaş

Şimdiye kadar aklınıza gelmemiş olabilir ama bir gün vahşi doğanın tam ortasında kaybolursanız, nasıl hayatta kalacağınızı hiç düşündünüz mü?

       Çocuklarımızın doğa ile iç içe olacakları ve doğal koşullarda yer yön tayininden çadır kurma, ateş yakma gibi tüm kampçılık ve aynı zamanda doğada hayatta kalabilmelerini sağlayacak bilgileri edinecekleri özel bir kamp olacaktır. Her kampta olduğu gibi bu kampımızda da çocuklarımızın sağlık ve güvenliği en zaruri önceliğimizdir. 

       Doğa ile iç içe olacakları ve hem doğa ile hem de kendi aralarında tatlı ve eğitici bir rekabet güdecekleri kamp programımızla çocuklarımıza iyi bir birey olmak için öncelikle tabiat ve doğa ile dost olmaları gerektiğini göstereceğiz.

IMG_4609 copy.jpg

Kampımız bir doğa kampı olup 22 Haziran - 28 Haziran tarihleri arasında 6 gece 7 gün şeklinde gerçekleşecektir. Doğa eğitimimiz ve konaklama alanımız İl Orman Park Bungalow Evleri’dir. Kampımız sadece doğa kampı olmamakla birlikte çocuklarımızın öz güvenlerini arttırıcı etkinlik ve derslerle çocuklarımızın gelişimlerini olumlu yönde etkilemeyi hedeflemektedir.

       
       Kampımız çocuklarımızın gelişimleri açısından zengin içeriklerle dolu satranç, drama, izcilik, doğa sanatları, okçuluk, bitki bilimi, müzik, İngilizce ve Almanca yabancı dil eğitimi gibi birçok farklı alanda eğitim sunacaktır. 
Ders eğitimlerimiz genel olarak doğa temalı olup; doğada hayatta kalma, vahşi hayvanlara karşı korunma, su arıtma, ateş yakma, çadır kurma, doğadaki bitkiler ile neler yapılabilir, hangi bitkiler yenebilir ve esansları üretilebilir vb. konu başlıkları altında toplanacaktır. Aynı zamanda survivor, gece sineması, kostüm partisi, pijama
partisi, meditasyon, doğada gece yürüyüşleri ve sürpriz etkinlikler ile çocuklarımızın sosyal gelişimine yardımcı olacak eğlenceler düzenlenecektir.
       Kampımızın imkânları; 7 gün konaklama, kamp içi ulaşım, sabah-öğle-akşam yemeği, her ders için alanında uzman eğitmenler, tüm kamp içi aktiviteler, kamp doktoru, psikolog ve diyetisyen doktorumuz olacaktır.

IMG_0011.JPG
Resim1.jpg

Çocuklarımızın özgüvenlerini arttırıcı, onlara rekabet duygularını aşılayan farklı yarışma ve etkinlikle eğlencenin yanında eğitimlerine de katkı sağlayacağız

Uzman eğitim kadromuz ile satrançtan darta, kaligrafiden matematiğe bir çok farklı alanda oyunlar ve eğitimlerle vakitlerini sıkılmadan kalite bir şekilde geçirme imkanları olacak

Her 3 çocuğumuz ile 1 eğitmen ilgilenmesinin yanında çocuklarımızın sağlık ve güvenlikleri için uzman korumalar, kamp doktorumuz  ve psikoloğumuz 24 saat hazır bulunacaktır.